Přejít k hlavnímu obsahu
Nevypusť duši

Setkání k ukončení projektu "Není to jakoby úplně v pohodě" organizace Nevypusť duši

Organizace Nevypusť duši pořádá 10. dubna od 16:00 do 19:00 hodin v Kongresovém sále v Karlíně event k představení výsledků svého projektu "Není to jakoby úplně v pohodě". Setkání je určeno těm, kteří pracují s dětmi a mladými a pro odbornou veřejnost. 

Součástí programu setkání bude:

  • představení novinek pro mladé - jedná se o nové produkty, které byly vytvořeny v rámci projektu, jako jsou například podpůrné kartičky, jenž pomáhají dospělým projít s dítětem podpůrným rozhovorem, když dítě není úplně v pohodě. Na webových stránkách organizace Nevypusť duši pak bude k dispozici i interaktivní průvodce rozhovorem.
  • prezentace služeb, které mohou neplnoletí mladí využívat - v tomto ohledu spolupracovala organizace Nevypusť duši s právníky a právničkami.
  • setkání s odborníky z oboru, kteří spolupracovali s Nevypusť duši v průběhu projektu. Jedná se například o Českou asociaci streetwork, z.s., 3pe, z.s., Národní ústav duševního zdraví nebo Linku bezpečí.

S ohledem na již naplněnou kapacitu prostor bude možné celou akci sledovat přes živé online streamování akce v rámci facebookové události.