Přejít k hlavnímu obsahu
Oslava

Oslava 18. narozenin organizace FOKUS České Budějovice - 13. 6. 2024

Jedním z našich týmů pro duševní zdraví dětí , jenž působí v ORP České Budějovice, je tým organizace FOKUS České Budějovice. A právě FOKUS České Budějovice slaví letos 18. narozeniny.

FOKUS České Budějovice od počátku svého vzniku směřuje všechny své aktivity na pomoc osobám s duševním onemocněním a jejich blízkým. V rámci svého Komunitního týmu, jehož součástí jsou zástupci sociálních a zdravotních služeb pomáhá osobám s duševním onemocněním přímo v terénu, dále provozuje chráněné bydlení K-PAX, kde se snaží podpořit klienty s duševním onemocněním k získání nebo udržení stálého bydlení, organizace má registrované i zdravotní služby a v neposlední řadě se poslední roky zaměřuje i na práci s dětmi a mladistvými ať už prostřednictvím týmů pro duševní zdraví dětí, které jsou určeny dětem od 12 let a zahrnují také podporu blízkého okolí dítěte, nebo skupiny pro děti a mladistvé.

Pokud se chcete seznámit s organizací FOKUS České Budějovice, projít si prostory, kde nabízí své služby, a seznámit se s jednotlivými pracovníky FOKUSU České Budějovice máte možnost 13. června 2024 od 15:00 hodin. Tento den proběhne Oslava 18. narozenin FOKUSU České Budějovice. Připraveny jsou drobné aktivity pro děti, tombola a živá hudba.

 

Místo konání: Novohradská 1058/71, České Budějovice
Datum a čas konání: 13. června 2024, od 15:00 hodin.