Přejít k hlavnímu obsahu
Měsíc bez diet

Květen - měsíc bez diet s Centrem Anabell

Mezinárodní den bez diet připadá na 6. května a svůj původ má ve Velké Británii. Centrum Anabell se dlouhodobě věnuje problematice poruch příjmu potravy. V rámci své činnosti provozuje například Linku Anabell (telefon - 774 467 293, e-mail - posta@anabell.cz), kam se lze obrátit v případě akutního problému.

Pokud byste chtěli přispět na provoz telefonické krizové pomoci na Lince Anabell a současně udělat něco pro své zdraví, můžete se 21. května zúčastnit již 4. ročníku běhu "S Anabell kolem Česka". Běh odstartuje v 18:00 hodin v pražské Stromovce s trenérkou Vendulou Horčičkovou ze Srovnej hlavu. Ale běžet nebo jít můžete kdekoliv. Startovné ve výši 220,- Kč je možné zakoupit přes Darujme.cz. Výtěžek z této akce bude věnován právě na zajištění provozu telefonické krizové pomoci na lince Anabell. 

Charitativní běh se koná v rámci akce "Měsíc bez diet", kterou zajišťuje právě Centrum Anabell. Celý květen tak budou probíhat různé akce zaměřené na osvětu v oblasti poruch příjmu potravy. Na Facebooku organizace budou uveřejňovány online videa a reels.