Přejít k hlavnímu obsahu
moje

Brožura - jak mluvit s dětmi o vzhledu těla

Projekt "Moje tělo je moje tělo" se snaží šířit myšlenku, že každý člověk si zaslouží respekt, bez ohledu na to, jak vypadá.  Svými aktivitami se snaží přispět k tomu, aby nikdo ve společnosti nebyl ponižován kvůli svému tělu. 

Projekt "Moje tělo je moje tělo" nově nabízí webinář pro pedagogické pracovníky "Jak mluvit s dětmi o vzhledu těla", ke kterému byla vydána i stejnojmenná brožura. Brožuru je možné si stáhnout přímo na stránkách projektu. Brožura svým obsahem je určitě vhodným nástrojem i pro rodiče dětí, u kterých je riziko vývoje poruchy příjmu potravy. 

Projekt dále organizuje workshopy pro školy. Nabízí workshopy pro žáky na 2. stupni základních škol a pro studenty středních školy. Do budoucna bude nabídka workshopů rozšířena i pro žáky na 1. stupni základních škol. Zakladatelka projektu "Moje tělo je moje tělo" organizuje i besedy, a to jak pro žáky (9. tříd základních škol a středních škol), tak pro pedagogické pracovníky nebo rodiče. Mottem besed je "Každé tělo má svůj příběh".